Bieżące informacje

28- latek dopiero co opuścił Zakład Karny, czy znów tam powróci?

Data publikacji 09.08.2022

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 28- letniego mieszkańca powiatu głogowskiego, który posiadał narkotyki w postaci 0,18g met amfetaminy i ziela konopi o wadze 0,15g, a ponadto dokonał kradzieży telewizora. Warto wspomnieć, że w/w kradzieży dokonał w warunkach powrotu do przestępstwa. W związku z powyższym grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce na terenie miasta Głogowa. Policjanci otrzymali zgłoszenie od brata właściciela domku jednorodzinnego, o przebywaniu nielegalnych lokatorów. Po wejściu do środka okazało się, iż sprawca zostawił swój dokument tożsamości oraz ujawniono narkotyki w postaci met amfetaminy o wadze 0,18 g i środek odurzający w postaci ziela konopi innej niż włóknista o wadze 0,15 g. dodatkowo sprawca dokonał zaboru w celu przywłaszczenia telewizora.

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 28- letniego mieszkańca powiatu głogowskiego, który odpowie  teraz za dokonanie w/w przestępstw. Jak się okazało mężczyzna nie dawno opuścił Zakład Karny, ale jak widać nie na długo, ponieważ jeśli chodzi o kradzież mienia, to dokonał jej w warunkach powrotu do przestępstwa, w związku z powyższym teraz grozi mu kara do 7,5  roku pozbawienia wolności.

 

p.o. oficera prasowego
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie

mł. asp. Emilia Reguła
tel. 604 904 452

 

Powrót na górę strony