Bieżące informacje

Spotkanie pn. „Absolwent 2024”

Data publikacji 15.03.2024

Policjanci oraz pracownicy cywilni wzięli udział w przedsięwzięciu zorganizowanym przez Powiatowy Urząd Pracy. Spotkanie miało miejsce wczoraj w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie, skierowane przede wszystkim do młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem przyszłego zawodu. Swoją ofertę zaprezentowała również Komenda Powiatowa Policji w Głogowie.

Wczoraj w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie odbyło się spotkanie  dedykowane absolwentom szkół średnich zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy. Głównym celem tego przedsięwzięcia była pomoc w zdobyciu cennych informacji i wskazówek przed wyborem ścieżki zawodowej. Ponadto spotkanie miało na celu przygotowanie młodych ludzi do przemyślanego i skutecznego wejścia na rynek pracy. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie także wzięła udział w przedsięwzięciu. Reprezentanci głogowskiej komendy wystąpili w trakcie spotkania i zachęcali do wstąpienia w szeregi policji.

Przygotowane zostało stanowisko informacyjne, przy którym tegoroczni absolwenci szkół średnich uzyskali informacje na temat służby w policji. Policjanci udzielali informacji o tym, jakie warunki trzeba spełnić, by wstąpić w nasze szeregi, przedstawiali również szczegóły postępowania rekrutacyjnego oraz możliwości, jakie oferuje służba w policji. Funkcjonariusze opowiadali także o tym, jak w praktyce wygląda służba w tej formacji.

Policjanci przypominają wszystkim osobom zainteresowanym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w dowolnym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać, odwiedzając m.in. stronę internetową Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

p.o. Oficera prasowego
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
St. sierż. Natalia Szymańska
tel. 604 904 452

 

Powrót na górę strony