Bieżące informacje

Kradzież, oszustwo i narkotyki- zatrzymane dwie osoby

Data publikacji 18.09.2023

Głogowscy policjanci ustalili, a następnie zatrzymali 49-latkę i 52-latka podejrzanych o dokonanie kradzieży. Podczas zatrzymania mundurowi znaleźli narkotyki. Za popełnione przestępstwa obydwoje odpowiedzą przed Sądem.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie w toku wykonanych czynności operacyjnych ustalili i zatrzymali dwie osoby podejrzane o dokonanie kradzieży ze sklepu wielkopowierzchniowego na łączną kwotę blisko 2 000 złotych.

49-letnia głogowianka wspólnie z 52-letnim znajomym dokonali kradzieży akumulatorów z jednego ze sklepów na terenie Głogowa. Następnie kobieta zastawiła skradziony towar w lombardzie. W wyniku podjętych czynności mundurowi odzyskali część skradzionego mienia. Ponadto w czasie zatrzymania 49-latki, policjanci znaleźli przy niej blisko 5 porcji marihuany.

Oboje  zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.  52-latek usłyszał zarzut dokonania kradzieży, a jego 49-letnia koleżanka usłyszała zarzut kradzieży, oszustwa i posiadania narkotyków. Za popełnione czyny obydwoje odpowiedzą przed Sądem.

p.o. Oficera prasowego  
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
St. sierż. Natalia Szymańska
tel. 604 904 452

 

Powrót na górę strony